Meie üksus Haaberstis: Merimetsa Hambakliinik

  • Eesti

Oleme avatud : E-R 9.00-17.00
  Helistage : 640 5501

Info

Vältimatu abi

Tuginedes Terviseameti 26. märtsi korraldusele, jätkame endiselt vältimatu abi osutamist meie hambakliiniku patsientidele ning viime vajadusel lõpule ka patsientide sellise plaanilise ravi, mille katkestamine halvendaks oluliselt patsiendi haiguse edasist prognoosi või seaks ohtu patsiendi tervise.

COVID-19 viiruse leviku tõkestamiseks oleme kasutusele võtnud täiendavad meetmed nii oma patsientide kui kliiniku personali kaitseks. Hindame iga patsiendi võimalikku ravivajadust individuaalselt ja palume ka patsientidel sama tõsiselt enne erakorralisele ravile tulekut oma terviseseisundit hinnata. Võtame kliinikus erakorraliselt vastu vaid patsiente, kellel ei ole hetkeseisuga diagnoositud koroona viirust ja kellel ei ole külmetushaigusele viitavaid sümptomeid. Kõigil üle 60-aastastel patsientidel ja erinevate krooniliste haigustega patsientidel palume arvestada kõrgenenud riskiga koroona viirusesse nakatumise korral ja võimalusel vältida hetkel hambakliiniku külastamist.

Oleme jätkuvalt igapäevaselt valmis nõustama kõiki meie kliiniku patsiente nii kliiniku üldmeili: info@mhk.ee kui ka telefoni 640 5500 teel, kuid lähtuvalt eriolukorrast oleme mõnevõrra lühendanud aega, millal vastame telefonile: alates 30. märtsist vastame telefonile igal tööpäeval kell 10:00-14:00. Väljaspool seda aega tehtud telefonikõnedele või automaatvastajasse jäetud sõnumitele vastame järgmisel tööpäeval.

Andke kindlasti teada, kui Teil ilmneb mõni mure seoses oma suutervise või hammastega! Vaatamata keerulisele ajale proovime teha kõik, mis meie võimuses, et Teid abistada, seda vajadusel siis nii vältimatu abi osutamisega kliinikus kohapeal kui ka nõustamise ja täiendavate ravijuhiste jagamisega telefoni või e-posti vahendusel.

Soovime, et püsiksite tervetena ja et hambavalu sel keerulisel ajal kimbutama ei tuleks!

Loe täpsemalt