Meie üksus Haaberstis: Merimetsa Hambakliinik

  • Eesti

Oleme avatud : E-R 9.00-17.00
  Helistage : 640 5501

Hambaarstid

Dr Timo Paberit

Targad mehed on öelnud, et kui Sa midagi teed, pead tegema seda hingega. Pead kogema tunnet, et ootad hommikut ning ei raatsi aega kulutada magamisele, et saaks taas pöörduda selle juurde, mis Sulle tõeliselt rahuldust pakub. Meie eriala nõuab palju pühendumist ning paneb proovile kuid täpselt seda eelpool kirjeldatud tunnet on mul õnnestunud sageli kogeda!

Dr Katrin Paberit

Ortodontia erialaga ehk hambumusprobleemide ennetuse ja raviga olen tegelenud üle 10. aasta. Arsti töös pean oluliseks loomingulisust, laia erialast silmaringi ja elukestvat õpet ning kannatlikkust ja empaatiavõimet. Iga kauni naeratuse ja tervisliku hambumuse loomine on pikk protsess ning koostöö patsiendi ja erinevate erialaspetsialistidega.

Dr Kristi Tähepõld

Mulle meeldib oma kätega midagi ilusat ja head luua - taastada hambaid ja kauneid naeratusi, aidata inimesi võttes neil ära hambavalu. Kiiresti areneva alana annab see ka palju võimalusi enda arendamiseks, teadmiste täiendamiseks ning uuteks väljakutseteks. Hambaravi eriala lõpetasin 2003.a, edasi olen end pidevalt täiendanud erinevatel koolitustel.

dr. Kertu Ollema foto
Dr Kertu Ollema

Olen töötanud hambaarstina 2003 aastast. 2016a alates täiendan end parodontoloogia residentuuris Tartu Ülikoolis ning erinevatel igemekirurgia ja implantoloogia alastel kursustel Saksamaal. Teen oma tööd suure kire ja säravate silmadega. Erialaselt tegelen enamasti igemeravi, igemekirurgia ja implantoloogiaga, aga meeldib ka luua ilusaid naeratusi. Pean oluliseks meie põneva kiiresti areneva eriala arenguga kaasas käia, et pakkuda patsientidele parimaid ravivõimalusi.

Maarja Paberit

Olen lõpetanud Dentes Tervishoiukooli suuhügienisti eriala 2003. aastal. Merimetsa Hambakliinikus töötan alates 2005. aastast, mil see asutati. Minu töö suuhügienistina seisneb hambahaiguste ja hammaste kinnituskudede haiguste ennetamises. Teen tihedat koostööd hambaarstide, parodontoloogide, ortodontide ja kirurgidega nende poolt teostatud ravi säilitamiseks. Teostan hambakivi eemaldamist, Airflow puhastust ja hammaste valgendamise protseduure ning jagan nõuandeid suuhügieeni toodete ja tehnikate osas.