Meie üksus Haaberstis: Merimetsa Hambakliinik

  • Eesti

Oleme avatud : E-R 9.00-17.00
  Helistage : 640 5501

Hambaarstid

Hambaarstid meie kliinikus. Tutvu lähemalt, klikkides fotol.

timo
Dr Timo Paberit

Targad mehed on öelnud, et kui Sa midagi teed, pead tegema seda hingega. Pead kogema tunnet, et ootad hommikut ning ei raatsi aega kulutada magamisele, et saaks taas pöörduda selle juurde, mis Sulle tõeliselt rahuldust pakub. Meie eriala nõuab palju pühendumist ning paneb proovile kuid täpselt seda eelpool kirjeldatud tunnet on mul õnnestunud sageli kogeda!

katrin_2
Dr Katrin Paberit

Ortodontia erialaga ehk hambumusprobleemide ennetuse ja raviga olen tegelenud üle 10. aasta. Arsti töös pean oluliseks loomingulisust, laia erialast silmaringi ja elukestvat õpet ning kannatlikkust ja empaatiavõimet. Iga kauni naeratuse ja tervisliku hambumuse loomine on pikk protsess ning koostöö patsiendi ja erinevate erialaspetsialistidega.

kristi
Dr Kristi Tähepõld

Mulle meeldib oma kätega midagi ilusat ja head luua - taastada hambaid ja kauneid naeratusi, aidata inimesi võttes neil ära hambavalu. Kiiresti areneva alana annab see ka palju võimalusi enda arendamiseks, teadmiste täiendamiseks ning uuteks väljakutseteks. Hambaravi eriala lõpetasin 2003.a, edasi olen end pidevalt täiendanud erinevatel koolitustel.