Meie üksus Haaberstis: Merimetsa Hambakliinik — mhk.ee

  • Eesti

Oleme avatud : E-R 9.00-17.00
  Helistage : 640 5501

Plaaniline ravi

PLAANILINE RAVI

  • Visiidile saame kutsuda ainult haigustunnusteta patsiente, kes pole viimase 2 nädala jooksul vahetult covid-19 haigestunuga kokku puutunud, saabunud kõrge nakkuskordajaga riikidest ja kellele pole kehtestatud isolatsiooni või liikumisvabaduse nõuet. Juhul kui on olnud siiski kokkupuude haigestunuga, siis visiit saab toimuda vaid peale negatiivset koroonatesti tulemust.
    Jätame endale õiguse haigustunnustega patsienti mitte vastu võtta ja lükata visiit edasi!
  • Kliinikusse palume tulla üksi (v.a erijuhud, kui patsient vajab pidevat saatjat või kui arstil on vaja saatjaga arutada patsiendi raviga seotud küsimusi).
  • Palume visiidile saabuda mitte ajavaruga enne visiidiaega. Palume arvestada võimalusega, kui arstil on tekkinud viivitus eelneva patsiendi raviga ja meil ei õnnestu Teid täpselt õigel ajal vastu võtta, siis administraator võib paluda Teil õues aega parajaks teha.
  • Võimalusel palume kliinikusse tulla maskis.

Meie kliinik on suutnud siiani vältida lisakaitsevahendite tasu küsimist patsientidelt ja soovime, et see nii ka jääks. Mõistame hästi, kuivõrd keerulises olukorras on hetkel suur osa Eesti inimestest ning me soovime omalt poolt teha kõik selleks, et rahaliste raskuste tõttu ei lükkuks patsientide ravi edasi ning seeläbi ei halveneks veelgi kellegi suutervis.
Meie kliinikus on töövahendite osas asju alati pikalt ette planeeritud, teostame suures mahus ka kirurgilist ravi, mis on alati vajanud lisakaitsevahendeid ning kandsime juba enne kriisi algust ning hindade suurt tõusu varude täiendamise eest hoolt. Loodetavasti saame ka järk-järgult taastada ravimahud. Tänu sellele saame ka praegu vältida hinnatõusu ja küsida patsiendilt põhjendatud summasid ikka just ravitöö, mitte lisandunud kaitsemeetmete eest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga